КРИВОРІЗЬКА ГІМНАЗІЯ №26 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

запам'ятати

Відкриті районні змагання зі спортивного орієнтування

16 квіт. 2019
Біля 350 прихильників спортивного орієнтування, 15 команд з 11 шкіл Інгулецького району, КЗШ № 123 та ЦТКЕУМ «Вершина» з Центрально-міського району, КЗШ № 4 та КЗШ № 26 Металургійного району 10 квітня 2019 року року взяли участь у XХVІІ відкритих районних змаганнях зі спортивного орієнтування.

Змагання проходили на території Широківського лісового масиву.
Спортсмени змагались в різних вікових групах. Дистанції долались у заданому напрямку. Переможці визначалися у кожній віковій групі (окремо хлопчики та дівчатка) за найменшим часом проходження траси. У командний залік йшли результати 9 учасників команди.
У напруженій боротьбі І командне місце здобули учні КГ № 127, ІІ місце посіла КЗШ № 59 і ІІІ місце посіли учні КЗШ № 114.
В особистому заліку перемогла у віковій групі Ж-12:
Аверіна Анастасія, учениця нашої школи, щиро вітаємо з перемогою! Сподіваємося на подальшіий успіх!